Tamamlanan bir proje sonrası para hesabıma ne zaman geçer ?

Biz her şeyden önce güvenliği temel alıyoruz. Bu nedenle, tamamlanan iş sonrası transfer olayına onay verilmesiyle 15 gün sonraki ilk çarşamba günü transfer gerçekleşmektedir. Bu sürede yaşanan her türlü sorunda bize ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramı kimler görebilir?

Telefon numaranız bu platformu ziyaret eden hiçbir kullanıcıya gösterilmez. Arama yapmak için bastığınız Telefonla Ara özelliğinde 08503055739 numaralı telefon hattımızdan, sisteme kayıt olurken kullandığınız telefon numaranıza bir arama gelir. Bu çağrıya olumlu yanıt verdikten sonra ise karşı taraftaki kullanıcı 08503055739 numaralı telefon hattımızdan aranır. Onun da çağrıya olumlu yanıt vermesi halinde görüşmeniz başlar.

Bağış olayı nedir ?

proje bazlı ve İzm Yazılım olarak biz, sosyal sorumluluk projelerine imza atmayı seviyoruz. Bu nedenle, başarıyla tamamlanan her proje için, sistemimizde yer alan kurumlardan rastgele seçilen bir kuruma bağış gerçekleştiriyoruz. Hem proje sahibine hem de freelancera da dijital bir teşekkür belgesi gönderiyoruz.

Nasıl freelancer hesabına sahip olacağım?

Alıcı ve freelancer hesaplarını birbirinden ayırmadık. Yalnızca Profilim sayfasındaki Freelancer Olmak İstiyorum butonuna basıp freelancer üyeliği için gerekli belgeleri bize gönderdiğinizde freelancer özelliği de ekleniyor.

Tamamlanan proje başına ne kadar komisyon öderim?

Alıcının yaptığı ödemenin %5'i komisyon bedeli olarak kesilir ve kalan tutar sizin hesabınıza aktarılır. Tüm bu işlemler ödeme kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

proje bazlı'nın hakemlik görevi nedir ?

Platformda yer alan mesajlaşma veya telefon ile arama seçenekleri ile yapılan tüm yazışmalarda ve görüşmelerde yaşanan anlaşmazlık durumlarında proje bazlı ve İzm Yazılım olarak hakemlik yapma görevimiz vardır. Özellikle proje teslimlerinde yaşanabilecek anlaşmazlıklar bizim için kritik durumdadır.

Ana sayfada hiçbir şey yapamıyorum, projeleri inceleyemiyorum. Neden?

Proje detayını görüntüleyebilmek ve işlem yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Neden 15 gün bekletiliyor?

Dediğimiz gibi her şeyden önemli olan taraflar arasındaki güvenliğin tarafımızca sağlanması. Yaşanabilecek her türlü durum göz önüne alınarak bu bekleme süresi belirlenmiştir.

Platform üzerinden karşı tarafa özel iletişim bilgisi verebilir miyiz?

Gayet tabii. Bize göre bir proje sahibi ile bir freelancer, diledikleri şekilde iletişim kurabilmelidir. Ancak özel iletişim bilgileri aracılığıyla yapılan her türlü yazışma veya görüşmede yaşanan olumsuzluklarda veya anlaşmazlıklarda proje bazlı ve İzm Yazılım hakemlik görevinden muaftır.

Bir freelancer aboneliği ile her kategoride hizmet verebiliyor muyum?

Gayet tabii. Biliyoruz ki bir freelancer sadece bir kategoride değil, birden fazla kategoride hizmet verebilir yeteneklere sahiptir.

Bir proje fikrim var, ne yapmalıyım?

Tamamen ücretsiz, bedelsiz, komisyonsuz bir şekilde ve üye girişi yaparak ana sayfada yer alan proje ilanı oluşturma butonuna basıp gerekli bilgileri doldurarak proje ilanınızı açabilirsiniz.

Proje ilanı oluştururken Dosya URL kısmı var, onu nasıl doldurabilirim?

Dosya URL kısmına bir bağlantı adresi (link) yazabilir veya yapıştırabilirsiniz. Bu adreste isterseniz bir fotoğraf, isterseniz bir PDF dosyası veya diğer dosya türlerinden xls, xlsx, doc, docx, ppt, psd gibi dosyalar bulunabilir.