proje bazlı'nın amacı; yetenekli ve deneyimli freelancerlarla, dahiyane fikirleri, sade ve kolay bir ara yüze sahip çevrimiçi bir platformda bir araya getirmek ve beraber çalışmalarına olanak sağlamaktır.

Son yıllarda teknolojinin ve internetin hızla büyümesiyle beraber hem dünyanın hem de ülkemizin içinde bulunduğu gerek ekonomik, gerekse pandemi gibi olağanüstü durumlar nedeniyle işyeri sahipleri maliyetlerini düşürmek amacıyla evden çalışma modeline geçiş yapmaktadır. Bu sayede işletme maliyetleri kapsamında yer alan ofis kiraları, ofis mobilyaları, çalışanların yol masrafları gibi maddi külfetler ve özellikle büyük şehirlerde artan trafik yoğunluklarının oluşturduğu zaman maliyetleri en aza indirilerek işletme sahiplerinin işlerine daha yüksek tutarlı yatırım yapmasına ve üretkenliğin artmasına yoğunlaşılıyor.

Tam da bu noktada, sadece işletmelerle değil herhangi bir şirkette çalışmayan ancak yaratıcı ve yenilikçi ruha sahip freelancerlarla, dijital çağın getirdiği olanaklara ihtiyaç duyan işverenleri veya proje fikri sahiplerini bir arada bulundurmak amacıyla, kullanıcı deneyimini, sadeliği, maksimum işlevselliği ve sonuç odaklılığı baz alarak proje bazlı'yı kurarak birbirinden güzel çalışmalarınıza ev sahipliği yapmak istiyoruz.

proje bazlı'da internet sitesinden seslendirmeye, video düzenlemeden e-ticarete, sosyal medya yönetiminden robotik ve elektronik yazılıma, metin yazarlığından beste&şarkı yazarlığına kadar 50'den fazla kategoride hizmet verebilen freelancerla çalışabiliyor; platformumuzdan son derece güvenli bir şekilde yürüttüğünüz proje geliştirme süreçlerinde büyük sorunlar yaşamıyorsunuz.

proje bazlı'yı kullanmaya başlar başlamaz tüm proje fikirleriniz için farklı farklı ajansların, firmaların, şirketlerin kapısını çalmaktansa, proje bazlı'da tamamen ücretsiz olarak açabildiğiniz proje ilanlarınızla alanında deneyimli yüzlerce freelancerla dolaylı olarak iletişim haline geçebiliyorsunuz.

proje bazlı'da ister freelancer ister proje fikri sahipleriyle platform üzerinden özel mesajlaşarak, platform aracılığıyla telefon numaranız karşı tarafa görünmeden telefon görüşmesi yaparak iletişim kurabiliyorken, her ne kadar güvenliğiniz için platform dışına çıkmanızı doğru bulmasak da, proje bazlı olarak bir freelancer ile bir proje fikri sahibinin her telden görüşebilmesinin en doğal şey olduğu zihniyetine sahip olarak özel iletişim bilgilerinizi karşı tarafa herhangi bir yasağa takılmadan verebilir ve işinizi dışarıdan da yürütebilirsiniz. Tekrar altını çizmek gerekirse, %5 gibi sembolik bir komisyon ücretini ödemekten kaçarken, daha büyük zararlara uğramanızı kesinlikle istemeyiz.

Son olarak proje bazlı platformu, 2017'nin başından beridir İzmir'de çalışmalarını yürüten ve aşağıdaki bilgilere sahip bir yazılım firması olan İzm Yazılım'a ait bir projedir.

İzm Yazılım

Firma Sahibi: Sermet Keserlioğlu

Adres: Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers A Blok K:26 D:2601 Bayraklı / İZMİR

Telefon: 0 850 305 5739

E-posta: destek@pojebazli.com

Vergi Dairesi: Karşıyaka

Vergi Numarası: 5450641423

Bizden destek almak isterseniz e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.